KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728813
nr 1572 8813
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Fortplantningssignaler". Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 71x49
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:37:26
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr